Popis produktu

Dámské triko Under Armour Tech SSV-Twist

Under Armour

Triko tréningové triko Under Armour Tech V-Twist prime růžová/bílá S

Dámské triko Under Armour Tech SSV-Twist - růžová

                 

Symbol: 1384227-647-SM

Značka: UNDER ARMOUR

EAN kód: 197779452151

             

UA Tech™ je originální tréninkové oblečení značky Under Armour : volné, lehké a zajišťující chlad. Má vše, co potřebujete při cvičení.

Triko – spolehlivá podpora pro lepší výsledky

Hlavním úkolem tréningového oblečení je zvýšit pohodlí a efektivitu během cvičení. Speciální střih trička zajišťuje volnost pohybu během tréninku a použité rychleschnoucí materiály zaručují tepelný komfort během intenzivního cvičení a odvádějí přebytečnou vlhkost ven.

Triko Under Armour 1384227 v růžové barvě má volný střih (loose), který se volně přizpůsobí postavě, aby bylo zajištěno pohodlné používání a plný rozsah pohybu. Triko UA má standardní délku sahající až k bokům.

Triko do posilovny pro ženy – se spolehlivými funkcemi: rychleji schnoucí, měkký materiál

Výstřih do V, zakončený stahovací šňůrkou. Měkký materiál vyrobený technologií UA Tech rychle schne a poskytuje pocit pohodlí.Podívejte se na návod: Vyberáme dámská trička: pro každodenní nošení, do posilovny, na běhání i na kolo

Růžové tričko na trénink Under Armour pro ženy UA Tech SSV-Twist – podrobné vlastnosti:

  • objemný střih pro zajištění pohodlí během aktivity a plného rozsahu pohybu
  • standardní střih s délkou k bokům
  • výstřih ve tvaru písmene, zakončený stahovací šňůrkou
  • materiál účinně odvádějící pot
  • materiál UA Tech je rychleschnoucí a měkký na dotyk
  • Sport: Posilovna a fitness
  • Materiál: Polyester
  • Pokyny pro péči: Praní při 30 °C, Sušení při nízké teplotě, Používejte kyslíková bělidla, Nepoužívejte změkčovadla, Nežehlit, Nečistit chemicky
  • Složení: 100% polyester
  • Prodyšnost: Ano
  • Přizpůsobení: Volný střih
  • Značka: Under Armour
  • Šetrnost k životnímu prostředí: Recyklované materiály
  • Dekolt: Sýr
  • Vedoucí barva: Růžová
  • Délka rukávu: Krátký
  • Sezona: Jaro/Leto
  • Vzor: Logo
  • Model/kód produktu: Tech V-Twist 1384227-647
  • Rychleschnoucí materiál: Ano
  • Pohlaví: Žena
  • Technologie: UA Tech™
  • Země původu značky: USA
  • Typ produktu: Triko
  • Kód: 2000154711
  • Velikost: S
Další informace

Dámské triko Under Armour Tech SSV-Twist

Prodává: Fashion (Allegro)
Dámské triko Under Armour Tech SSV-Twist Under ArmourTriko tréningové triko Under Armour Tech V-Twist prime růžová/bílá SDámské triko Under Armour Tech SSV-Twist - růžová                   Symbol: 1384227-647-SM Značka: UNDER ARMOUR EAN kód: 197779452151              UA Tech™ je originální…
Další informace
749 Kč
Skladem
Koupit

Podobné produkty

45/46 Šedá Flanelová Košile S Dlouhým Rukávem Informace
doplňky

45/46 Šedá Flanelová Košile S Dlouhým Rukávem

Popis produktu: Pánské košile jsou skvělou nabídkou pro muže, kteří oceňují dokonalý vzhled pro každodenní i sváteční nošení. Nabízíme módní pánské košile, stejně jako klasické a nesmrtelné elegantní střihy. Široký výběr střihů, bohatá škála barev a použití nejlepších materiálů zajišťují, že v…

737 Kč
Koupit
Tomáš Kopa — realitní specialista